SS501 Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501'in Türk hayranlarındansanız, sizin için doğru adres

SS501 & TripLe S Arasindaki Aşk

asena
    asena
    Moderatör
    Moderatör

SS501 & TripLe S Arasindaki Aşk Empty SS501 & TripLe S Arasindaki Aşk

Mesaj tarafından asena Çarş. Ocak 26, 2011 11:23 am

SS501 & TripLe S Arasindaki Aşk

*Young Saeng geceleri dua ettiginde Tanri´dan hayranlarini korumasi icinde dua ediyor. Kyu bunu dogruladi ve bircok kere buna sahit olupSaeng ´i dua ederken izledigini söyledi.

*Bir hayran güvenlik görevlisinden fotograf cektigi icin azar isitmesine ragmen favori üyesinin fotografini cekince görevli hayranin telefonunu kirdi. Bunu gören Jung Min hayrana yeni bir telefon alinca kiz ne diyecegini sasirir cünkü Jung Min´in aldigi telefon eskisinden cok daha iyidir.
    *Youngstreet radyo cekimleri sirasinda Jung Min ile Kyu Jong menajerlerinden cekimlere gelen 300 hayranlari icin en yakin marketten 300 sise sicak kahve almasini istediler. Kahveler gelince hayranlarinin yanlarina gittiler ve kendileri siseleri vererek tesekkür ettiler.
    -KyuPark dediler ki: "Cekim yeri belediye binasindan Olympic park´a degistirilince arti havada soguk, kimsenin gelecegini beklemiyorduk. Tüm bunlara ragmen bir sürü hayran yinede geldiler, gercekten cok mutluyuz"

*Young Saeng hamile bir hayranin kalabaligin arasinda kalip zorluk cektigini farkedince güvenlik görevlilerinden kadini onlari rahat rahat izleyebilecegi güvenli bir yere (VIP alanina) götürmelerini istedi.

*Hayranlarina her zaman bir hediye vermek istedigini söyleyen Hyun Joong dedigini yapti. DSP´ye biraktigi mesaja sunlari yazdi: "Sekerden yapilmis bu yüzükleri bulmak icin internette yarim saat dolandim.Fotografa bakarak takmaya calisin keke. Sizlere yalnizca seker verecegimimi düsünüyorsunuz? Bekleyin.. Ben size yalnizca seker vermem,yakinda daha büyük bir hediye gelecek.. Söyle bir hafta sonra? Boys over flowersmi olacak? Kekeke yada olmayacakmi? Belkide hic birsey^^.
    Hediyelerimi alana kadar heyecan icinde kalin kekeke. Ne olacaginimi merak ediyorsunuz??? Söylemeyecegim. Bekleyin ve görün. Yakinda bu sekerlerden daha büyük bir hediye ile dönecegim. Iste, okulda ve evde cok yorulanlar.. Bu hediye bedava, kabul edin. Kazandigim parayi
    kullanarak size birsey almak istedim.Ilk önce bu sekerli yiyin ve bekleyin.Sevgilisi olmayan herkese bakacagim...Nunalar, benden kücük olanlar ve arkadaslar kekeke"
    --BOF dizisinin final bölümünü davet ettigi 4.000 hayrani ile birlikte izleyen Hyun gecenin tüm masraflarini kendi cebinden ödedi.

*Newton fan bulusmasinda..
    Jung Min: Sizin icin hediyeler hazirladik.. Ama burada olan herkese veremeyiz..
    -Hayranlar bagiriyor-
    Jung Min: Acimasiz bir dünyada yasiyoruz..
    (SS501 1st story concert)

*Young Saeng: Ilk albümümüzün adi S.T.01 NOW. Bunun anlamini biliyorsunuz degilmi?
    TripleS: Evet!!!
    Young Saeng: Lütfen bunu sonsuza dek hatirlayin.
    S.T.01 NOW´un anlami..
    S + T = 01 �-> SS501 + Triple S = Forever As One

*SS501 bir hayran mektubunda hayranin onlari 18. dogum günü partisine davet ettigini okuyunca kiza bir mektup, video ve cok büyük bir pasta gönderdiler. Video´da kiz icin "happy birthday" sarkisindan sonra kendi parcalarindan 4 tane söyleyerek dans ettiler. Ayrica video´da programlari yüzünden gelemedikleri icin özür dilediler ve Jung Min "Eger gelseydik Hyung Joon pastayi ve diger yemekleri yiyip herkesi ac birakirdi cünkü o herseyi yiyor" diye saka yapti.

*Bir program cekimleri esnasinda ara verilince Jung Min mini etekli bir hayrana rahat oturabilmesi icin battaniye verdi.
    *Jung Min ile Hyung Joon birseyler atistirirken Hyun Joong hayranlara atistirmaliklardan dagitti.
    *Müzikal bittikten sonra elleri ve kollari dolu bir sekilde disari cikan Jung Min´e hayranlari hediyeler ve mektuplar vermek istedi.
    -Jung Min: Özür dilerim, cok özür dilerim, ellerim cok dolu oldugu icin uzattiklarinizi alamiyorum, gercekten cok cok özür dilerim.

*Taylandli hasta bir hayran ameliyat oldugu icin SS501 konserine gidemez. Bunun üzerine arkadasi Hyun Joong´a mektup yazar.
    Mektubu okuyan Hyun Joong hayranina hediye gönderip sunlari yazar:
    �Konserlerin yogunlugundan dolayi seni görmeye gelemedim. Konserler bittikten sonra sana videolarini gönderecegim.�
    Bunlarin üstüne birde tercüman araciligi ile hayraniyla telefonda konusur.

*Young Saeng: Kalplerimiz bir olursa, bizde bir olabiliriz degilmi?

*Hyun Joong: Hayranlarima karsi duydugum minnet her zaman kalbimin en derinliklerinde kalacak.

*Young Saeng: Ne tür program yada showlar yaparsak yapalim, o showlari gercekten güzellestiren yalnizca bizim performanslarimiz degil, hayranlarimizin destegidir. Sanirim 5 senedir bu endüstride kalmamizi saglayanda bu.

*Hyung Joon: Dede ve nine olma yolunda hep birlikte olacagiz.

*Young Saeng: Sahnede kusurlu olan bizlerdik.. Özür dilerim.. Ve sizler kusurlu sahnemizden zevk aldiginiz icin minettarim..

*Jung Min: Hayranlar lise 1 den beri sivil toplum örgütlerinde gönüllü olarak calistigimi ögrenince
    onlarda gönüllü olmaya basladilar. O zaman benim kücük davranislarimin bu kadar büyük bir etki yapabilecegini gördüm. Hayranlarimin bana gösterdigi bu sevgi bana görev hissi verdi. Yaptigim her seyi ictenlik ile yapmaliyim.

*Kyu Jong: Birlikte kalmaliyiz, grup degisemezsiniz ama erkek arkadasiniz olabilir, erkek arkadasiniz olmali..!

*Hyung Joon: Yalnizca hayranlarimin degil, aileminde benimle gurur duymasini istiyorum.

*Hyung Joon: Ben hayran bulusmalarini her zaman sevdim, cünkü bu insanlar bana güc veren kisiler.

*Kyu Jong: Birlikte yaslanalim dedigimi hatirliyormusunuz? Bir sey daha ekleyecegim! Birlikte gülümseyerek yaslanacagiz!

*Hyun Joong: Dünyanin her yerinden Tripleslerin katilabilecegi bedava bir konser vermek istiyorum.
    *Kyu Jong: Bizlere bu kadar destek veren sizleri düsündügümüzde, her zaman minnettariz.

Alıntıdır...

SS501 & TripLe S Arasindaki Aşk 14885610150353667745054

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 2:53 am