SS501 Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501'in Türk hayranlarındansanız, sizin için doğru adres

Kim Hyun Joong -The First Love Story Röportajı 2010...

asena
    asena
    Moderatör
    Moderatör

Kim Hyun Joong -The First Love Story Röportajı 2010... Empty Kim Hyun Joong -The First Love Story Röportajı 2010...

Mesaj tarafından asena Çarş. Ocak 26, 2011 12:06 pm

Kim Hyun Joong -The First Love Story Röportajı 2010... 164816_178755188828608_161121770591950_338817_5497570_n
    - > Sizin en güvendiğiniz özelliğiniz ?

HJ : hayranlarım gözlerimin güzel olduğunu söyler.Smile

bunun şaka veya gerçek olup olmadığını bilmiyorum ama; gözlerimin içinde parlayan bir yıldız olduğunu söylerler..Very Happy

- > AşK <3 ?

HJ : Benim için iki kişinin birbirini sevmesidir <3

iki kişi birbirini seviyorsa bu aşktır . doğru değil mi ? <3)

Benim için aşk ölümsüzdür

- > İdea kadın ?

HJ : Bir kızda önemli olan ,Akıllı , mantıklı ,bana karışmayacak ve bana iyi davranacak benim için ideal kadın bu şekilde olmalı ..Smile (hımm )

- > Onu seviyorsun vs seni seviyor ?

HJ : hoşlandığım kişiyle bir tatile gitmek istiyorum ..Smile Ben sevdiğim kıza iyi davranmak istiyorum..
    O kızı mutlu etmek benim tarzımdır .

- > Sevdiğin kişiye aşkına dair güvencei verebilir misin?

HJ: Ben insanlara güven veren bir kişiliğe sahibim. Sevgime özen gösteririm.<3

-> Aşk ve kadere inanır mısın?

HJ: Evet ben aşka ve kadere inanırım.. Benim tarzım ilk bakışta aşık olmak (ona inanıyor)

Kızın kişiliği ne olursa olsun ; Ben onu gördüğümde o an ''AH'' diyeceğim ve onu hissedeceğim.

Bu nedenle böyle anlar bir '' mukadder karşılaşma '' gibi hissedeceğim. sanırım.

Alıntıdır...
    çeviri : Büşra Triple's Hyunjoong (ss501 Turkey)

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:42 pm