SS501 Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501'in Türk hayranlarındansanız, sizin için doğru adres

SS501 Park Jung Min Japon Solo Aktiviteleri - Özel Röportajı

mervess501
    mervess501
    Moderatör
    Moderatör

SS501 Park Jung Min Japon Solo Aktiviteleri - Özel Röportajı Empty SS501 Park Jung Min Japon Solo Aktiviteleri - Özel Röportajı

Mesaj tarafından mervess501 Ptsi Ara. 20, 2010 2:58 pm

Çin marketine girmek için, aktivitelerinin başlangıcını Eylül sonunda bir röportaj için Tayvan’a giderek ilan etti. Kasım’da bir solo single çıkaracak ve 22-23 Aralık’ta Japonya’da solo hayran buluşmaları düzenleyecek.

5 Ekim’de çıkan Josei Jishin Dergisinde, dergi yayınlanmadan bir ay önce çekilen resimler ve yapılan röportajlar var.

Jung Min’in göz kamaştırıcı gülümsemesi ve büyük tepkileri tüm röportaj süresini eğlenceli bir hale getirdi. Akıcı Japoncası’nın yanı sıra, Çin marketine girecek ve şimdi Çince öğrenmek için çok çalışıyor.

Asya’da popüler olan bir gruptan geliyor ve sadece Kore’de meşhur değil, Japonya ve Çin’de de çok meşhur. Röportaj esnasında SS501’in gelecek planları konusunda endişelendiğini itiraf etti. (korkmayın hemen röportajı okuyun kızlar)

S: Solo aktivitelerin Japonya’da başlamak üzere, 絆ー少年よ大紙を抱け (müzikalin adı) oynarken ne çeşit fikirlerin var?
    C: Solo aktiviteler başladıktan sonra aldığım ilk iş olduğu için gergin ve baskı altında hissettim ama çok çalışacağım!

S: Jung Min kolayca gergin hissedebilen birisi mi?
    C: Aslında, ben kolayca gergin hisseden birisi değilimdir ama baskıyı hissederim.

S: ‘Grease’ müzikalinin Kore’de çok fazla övgü aldığını duydum doğru mu?
    C: Evet! Her zaman birinciydi! Hahahahaha (Gülüyor)

S: O zaman güven eksiliğinden mi?
    C: Kore’deki performanstaki tecrübeden dolayı birçok teklif var ama ben hepsini geri çevirdim. Bu seferki Japon müzikaline de karar vermeden önce çok değerlendirildi. Japonca konuşarak genç oyuncularla birlikte oynamak, teşvik ve meydan okuma benim için yeni.

S: Japoncan gerçekten çok akıcı, senin gibi olmak için ne yapmalıyız?
    C: SS501 ile birlikte Japonya’da çalıştığım zaman 6 ay kalmıştık orda. Müzik aktivitelerine göre boş zamanımız daha fazlaydı. Geceleri egzersiz yapardım ve otobüs durağının yanındaki BBQ dükkanına giderdim. Dükkanda yalnız başıma yerken oranın sahibiyle sohbet ederdim ve uzunca bir süre sohbet ettikten sonra arkadaş olduk. O zaman Japoncam iyi değildi ve birçok kişi bana öğretmek için baya çalıştılar. Ama ne dediklerini anladıktan sonra çok mutlu hissettim. Son zamanlarda Japonca konuşabilmem için çok fazla fırsatım yok ve uzun bir süredir konuşmadığım için birisi yüzüme bakıp konuştuğunda bazen anlayamıyorum. (Gülüyor)

S: Son zamanlarda Çince öğreniyor musun?
    C: Evet, şimdi Çince öğrenmek için çok çalışıyorum, şimdi yaklaşık bir aydır öğreniyorum. Japonca öğrenirken Korece kitapları almam (Japoncayı Korece anlatan kitapları kastediyor) ve onun yerine Japonların kullandığı öğrenme materyallerini alırım ve kendi kendime çalışırım. Şimdi yine Çinlerin okumak için kullandıkları Çince materyalleri alıyorum.

S: Sadece Kore’de değil Japonya’da, Çin’de ve diğer ülkelerde de aktivitelerde bulunmak istiyorsun değil mi?
    C: Evet, amacım Japonya, Çin ve Kore’de aktif olmak. Ayrıca “en çok kucaklanmak istenen erkek artist” de olmak istiyorum. (Gülüyor)

S: Solo aktivitelerin esnasında da hala SS501 Seksi Karizma lakabını kullanacak mısın?
    C: Ne demeli… Ben hala “en çok kucaklanmak istenen erkek artist” daha uygun diye düşünüyorum. Bir dahaki seferde buna değiştireceğim!

S: Bir solo artist olarak insanların seni nasıl görmelerini istiyorsun?
    C: Hala aynı artist, şarkı söyleyeceğim ve farklı ülkelerde oynayacağım. Japonca bildiğim için Japonya’da MC ve DJ olarak çalışmak ve gelişmek isterim. Tabiki bunları yapmak için Çinceyi de kullanmak isterim.

S: Mini albüm ne zaman çıkacak?
    C: Bu sadece planlandı. Nasıl yapacağıma karar vermediğim için ve kendimden renkler de katmak istediğim için, ama tamamen kişilikle de dolu bir albüm olmasını da istemiyorum.

S: Çok sayıda ünlü bestecinin ilgisini çektiğini duydum?
    C: Benim kişiliğime uyan bir şarkı seçmek istiyorum. Japon müzik endüstrisinde zirvede olmasını istiyorum.

S: SS501 Jung Min olarak ne tür planların var?
    C: Herkesin farklı kişilikleri olsa da biz grup adımızın SS501’in anlamında hemfikiriz, bu en iyisi. Tıpkı SMAP gibi, herkes farklı bir kişiliğe sahip ama grup isimlerini taşıyabiliyorlar, bence biz de bunu yapabiliriz! (SMAP japonyanın en iyi gruplarından birisi ve 1991'den beri aktifler hala)

S: Bazı fanlar SS501 aktiviteleri hakkındaki dedikodulardan dolayı endişeliler?
    C: Ben Japonya’da önemli hiç dedikodu duymadım ve Kore’de yeni şirkete geçerken de duymadım. Ama şimdi bitti, herkes “Ben SS501’i korumak istiyorum” hissini taşıyor. Şimdi bizim solo aktivitelerimiz olduğu için bir araya gelmekte bazı zorluklar olabilir. 1 Mayısta bir albüm çıkarabilmeyi istiyorum. Tabi ki bu benim kişisel fikrim, herkes toplanabilirse muhtemelen bu doğru olur ve gerçekleşebilir.

S: Umarım seneye 1 Mayısta isteğine erişebilirsin!
    C: Bu güzel bir gün, grup adımızın rakamlarının yazıldığını görmek isterim! (Gülüyor)

S: Jung Min’in Japonya’daki aktivitelerini ve TV programlarını merakla bekliyoruz.
    C: Umarım çok fazla olur~ Benimle irtibata geçen birçok TV kanalı var ve ben şaka yapmayı severim bu yüzden biraz problem var~ Hahaha (Gülüyor) “En çok kucaklanmak istenen erkek artist” i ulaşmak istediğim bir hedef olarak kullanarak!

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:59 pm