SS501 Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501'in Türk hayranlarındansanız, sizin için doğru adres

2 posters

PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스

hyunjoong^^flower
    hyunjoong^^flower
    Admin
    Admin

PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스  Empty PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스

Mesaj tarafından hyunjoong^^flower Cuma Ara. 17, 2010 2:08 pm

PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스  31484122
    Adı: Hınzır öpücük / 장난스런 키스 /Mischievous Kiss
    Diğer Adı: Playful Kiss PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스  442161
    Tür: Romantik, Komedi
    Bölüm Sayısı: 16
    Yayınlayan Kanal: MBC
    Yayınlandığı Tarih: 1 Eylül 2010'da yayınlandı
    Oynadığı Günler: çarşamba, Perşembe 21:55
    Yayınlanan Tv Dizileri: Itazurana Kiss & It Started With A Kiss

Like a Star @ heaven Konu Like a Star @ heaven
    Playful Kiss, Mischievous Kiss adlı Japon mangasından uyarlanmıştır. Group Eight (Goong and Boys over Flowers) tarafından hakları satın alınmıştır. Daha önce Japon ve Tayvan versiyonları yayınlanmış ve beğeni ile izlenmiştir.
    Playful Kiss, Baek Sueng-jo adında ki popüler ve dahi çocuk ve pek akıllı olmayan ama her daim gülmeyi bilen bir kız olan Oh Hani hakkındadır. Deprem kızın evini yerle bir eder ve bu yüzden babasıyle oğlanın evine taşınırlar. Kız, aşkına karşılık alamasa da oğlanı her zaman kalbinde taşır. Yavaş yavaş yakınlaşmaya başlarlar.

Peki bu masalın sonunda ne olacaktır? PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스  2834

Like a Star @ heaven Ana Karakterler Like a Star @ heaven
    Beak Sung Jo PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스  186706
    Oh Ha Ni
    Boong Jun Gu
    Like a Star @ heaven Diğer karakterler Like a Star @ heaven
    Jang Ah Young > Hong Jang Mi
    Choi Won Hong > Baek Eun Jo
    Hwang Hyo Eun > Song Kang Yi
    Kang Du > Song Ji-oh
    Kang Nam Gil > Oh Gi Dong
    Oh Gyung Soo > Baek Soo Chang
    Jung Hye Young > Seung-jo’s Mother
    Lee Si Young > Yoon Hae-ra
    Hong Yoon Hwa > Jung Joo Ri
    Yoon Seung Ah > Dok Go Min-ah

hyunjoong^^flower
    hyunjoong^^flower
    Admin
    Admin

PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스  Empty Geri: PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스

Mesaj tarafından hyunjoong^^flower Cuma Ara. 17, 2010 2:13 pm

Çok güzel bir diziydi yayınlanırken kesik kesik olsada izledim. Çok tat vermesede kesik olarak yinede o anda olmak güzeldi anında yayınlanan sitelerde oldu tabi bizim Türkiye saatiyle 4te başladı ve 4te bitti. Saat 6da en geç 7de sitelere düştü izlemek cidden güzeldi ama kendi dilinde anlaşılmıyordu tabiki böhü
    Bu diziyle keşvettiğim bir site var dizi dediğim saatlerde ekleniyırdu ama türkçeye çevirmek en geç bir günü alıyordu. Bir gün değil bir hafta bile beklerdim anlayabilmek için sarılma
    Şimdi bu diziyi izleyemeyen varsa işte türkçe alt yazılı izleyebilmeniz için TIKLA PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스  526394
    ecenur
    ecenur
    Süt
    Süt

PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스  Empty Geri: PLAYFUL KİSS / Mischievous Kiss / 장난스런 키스

Mesaj tarafından ecenur Salı Ara. 21, 2010 5:33 pm

Ayyy dizi final final verdi de kıskançlık krizlerim son buldu sonunda...Tamam dizi güzeldi seviyordum ama Hyun'un Jung So Min'le olan yakınlığı canımı yakıyordu...Her ne kadar rol olsada...
    hyunjoong^^flower
    hyunjoong^^flower
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından hyunjoong^^flower Salı Ara. 21, 2010 9:33 pm

Ecenur her kelimene katılıyorum bende izlerken bunalımlara girmiştim yok böyle bir dizi ya kissde kiss...
    Birde hyun bir röportajında haniyi öpmeye alıştım yazınca birazcık kırıldım oppamıza ve uzaklaştım ama dizi bitti yine yapıştım.
    Diziden hiç bir yerde bulamayacağınız kamara arkası veriyorum şimdi. Birkaçtane var gerçi kamara arkası ama bunu bende şimdi görüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=7VeJ5hWFZXo&feature=player_embedded#at=227
    ecenur
    ecenur
    Süt
    Süt

Mesaj tarafından ecenur Cuma Ara. 24, 2010 4:52 pm

Allah'tan animesindeki gibi olmadı yoksa kıskançlıktan kafayı yerdim valla...
    Hyun bir röportajında öyle mi demiş gerçekten???Onu tanısaydım bu dedikleri yüzünden kafasını kırardım... Surprised böhü
    Bu arada video çok güzel paylaşım için teşekkürler...
    hyunjoong^^flower
    hyunjoong^^flower
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından hyunjoong^^flower Perş. Ocak 06, 2011 6:36 pm

Evet ecenur gerçekten bunu demiş yabancı bir sitedeki paylaşımıdan biliyorum bir arkadaşımda çevirip haber vermişti sağolasın diyicem ama içimden gelmiyor böyle bir haber verilirmi hiç?? böhü

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:34 pm