SS501 Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501'in Türk hayranlarındansanız, sizin için doğru adres

Park Jung Min(Not Alone öncesi ve sonrası-2011)

Bellalice
    Bellalice
    Admin
    Admin

Park Jung Min(Not Alone öncesi ve sonrası-2011) Empty Park Jung Min(Not Alone öncesi ve sonrası-2011)

Mesaj tarafından Bellalice Çarş. Ocak 26, 2011 10:01 am

SS501 grubunun Park Jung Min´i ilk solo albümü "Not Alone" u yayınladı ve solo aktivitelerine başladı.

Çoğu hayranlarının Asyalı olduğu SS501 grubunun üyesi kendi adı "Park Jung Min" i kullanarak geri döndü.

Geçmiştekine göre farklı olan görünüşünden ondaki değişiklikleri görebiliyoruz. 10kg ya kadar kilo veren, daha zayıf yüz hatları ve vücudu olan Jung Min “cool erkek” sertliğine de sahip.

Kilo verdikten sonra daha olgun gözüken Park Jung Min “SS501’in eski DVD lerine bakınca çok şişman olduğumu görüp şok oldum ve kilo vermeye karar verdim” dedi ve keyifli bir şekilde güldü.

Solo aktiviteler için yeni şirketi CNR Media’ya geçtikten sonra tabiki de bir çok alanda çok fazla korku ve zorluklar olacaktır. Bu konuda Park Jung Min: “SS501 aktivitelerini tamamladıktan sonra canım gerçekten yandı. “Gelecekte ne yapacağım?” diye düşünüp durdum. Çok uzun bir süre endişelendim. Duygusal anlamda çok acı verdiği için (eğlence endüstrisini) bırakmayı bile düşündüm. Uyuyabilmem için uyku hapı kullanmam gereken bir seviyeye kadar çıktı. Duygusal stres yüzünden mi bilmiyorum ama o sıralar çok acı çektim.”

"Her neyse, şimdi o döneme dönüp bakınca bir şeyler öğrendiğimi hissettim. Yalnız/tek başıma olduğumda aynı zamanda kendimi güçlendirmek için daha çok çalışabileceğimi öğrendim. Eğer grup aktiviteleri yapmaya devam etseydim hayatın acımasızlığını hissedemezdim. Belki yeteneğimi daha çok güçlendirebilmek için yeterince çalışmazdım. Yani başka bir açıdan solo aktiviteler bağımsızlık duygumu geliştirmemde yardımcı olabilir. Geçmişi her zaman düşüneceğim, tek başıma elemelere katılmak için çok çalıştığım o dönemi. Yavaş yavaş SS501 hayranlarının benim hayranlarım olduğu anlamına gelmediğini hissediyordum bu tür endişeler azaldı. Bu yüzden kendime olan güvenim büyümeye devam ediyor."

Şuanda üyeler birbirleriyle irtibat halindeler, ayrıca birbirlerinin aktivitelerini destekleyecekler ve moral verecekler. Kısa bir süre önce Park Jung Min’in müzikal Cafe-in’de başrolde oynayan Kim Hyung Joon’u desteklemek için müzikale gitmesi çok konuşulmuştu.

Üyelerin etkinlik ve buluşmalara katılıp katılmayacağı sorusuna Park Jung Min dürüstçe cevap verdi: "Birbirimizin aktivitelerini her zaman destekleyeceğiz, telefonla da sürekli görüşeceğiz. Ama eğer çok fazla buluşursak tekrardan kendimi bağımlı hissedeceğim (bağlanacağım) diye korkuyorum. Bu yüzden onlarla buluşmamak için kendimi kontrol etmeye çalışacağım. Özellikle şuan, solo aktiviteleri yaptığım bu önemli dönemde."

SS501 grubu üyesi Park Jung Min solo albümü “Not Alone” u resmi olarak 20 Ocakta yayınladı ve comeback aktivitelerine resmen başladı.

Korea-Fanstan Alıntıdır...
    (Çeviri: Elif.07 & snowrain)

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:42 pm