SS501 Turkey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501'in Türk hayranlarındansanız, sizin için doğru adres

"SS501 Park Jung Min solo olarak calismakla ilgili düsüncelerini acikladi"

asena
    asena
    Moderatör
    Moderatör

"SS501 Park Jung Min solo olarak calismakla ilgili düsüncelerini acikladi"    Empty "SS501 Park Jung Min solo olarak calismakla ilgili düsüncelerini acikladi"

Mesaj tarafından asena Perş. Ocak 27, 2011 9:56 am

"SS501 Park Jung Min solo olarak calismakla ilgili düsüncelerini acikladi"    80835806

Müzik endüstrisinde 7 senelik bir kariyeri olmasina ragmen SS501 Park Jung Min solo albümü "Not Alone" ile döndügünden beri bir cok "ilklerle" ugrasmak zorunda kaldi.

5 grup arkadaslari arasinda solo kariyerine baslayan ilk üye. Kasim ayinda geri dönmeyi planlamasina ragmen Yeonpyeong adasi olayina olan saygisi yüzünden 2 ay sonrasina erteledi.

"Ilk defa bir albümdeki tüm sarkilari yazma girisiminde bulundum. Samimi düsüncelerimi kendi sesimle iletmek istedim. Ben birseyler cizmeyi ve yazmayi hep sevdim ama SS501 ile bunu ifade edemeyecegimi düsünüyordum. Kendi adim altinda cikan her sarkinin sözlerini kendim yazmayi planliyorum. Birilerinin sarkisözlerimi okuyacak olmasi beni basta biraz utandirdi ve baski yaratti ama yaza yaza heyecanim gitti."

Grupla ve solo olarak performans sergilemenin arasindaki fark sorulunca "Solo´yken dinlenmeye vakit yok, cünkü herseyi kendi basima yapmak zorundayim. SS501´le, diger üyeler cekimlere gittiginde uyuyabiliyordum (gülüyor). Solo oldugum icin tüm gözler bende."

Park Jung Min 12 kilo verdigini acikladi.
    "Basta kilo vermek zordu ama simdi ne kadar yersem yiyeyim kilo almiyorum. Dayanikliligim artti. Yogun bir programim olmasina ragmen spor yapmaya calisiyorum. Kim Jong Guk abi, Super Junior ve SHINee hepsi benim gittigim spor salonuna gidiyor. Hepsinin vücudu forma giriyor, onlara karsi kaybedemem degilmi?"

Bu yilin sonunda yayinlanmasi planlanan SS501 albümüde konusuldu.
    "SS501´in programi belli olur olmaz tüm kisisel aktivitelerimi ertelemeyi planliyorum." (Bir cümle daha vardi ama ceviremedim.)

Yeni yil icin amaci en az 5 ülkeye gitmek. Park Jung Min acikladi "Park Jung Min SS501´in bir parcasi, ama solo albümümle insanlarin kim oldugumu bilmesini saglamak istiyorum. 2011 hedefim insanlarin kucaklamak istedigi bir erkek olmak (gülüyor). Artik 25 yasinda oldugum icin daha erkeksi bir görünüm istiyorum."

Alıntıdır...(Korea fans Elif)

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 10:52 am